Kullanım Koşulları

https://www.tarkett.com.tr web sitesi aşağıdaki kuruluş tarafından yayınlanmaktadır:

Tarkett Turkey Zemin Kaplamaları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

T.C. İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü'nden İlan Sıra No: 246757, MERSİS No: 0824030172500013, Ticaret Sicil/Dosya No: 712594-0
Kağıthane Vergi Dairesi Vergi Numarası 8240301725
Leylak Sokak, Murat İş Merkezi
B Blok, Kat: 6, Daire: 23
Şişli/İstanbul Türkiye
Telefon: +90 212 213 65 80
(“Tarkett” diye anılacaktır)

Lütfen temasa geçmek için webformu kullanınız.

Yayın Direktörü H. Cumhur Dinçer

https://www.tarkett.com.tr tasarımı aşağıdaki kuruluş tarafından yapılmıştır:
Tarkett ofisleri1 1 Terrasse Bellini, Tour Initiale, 92919 Paris La Défense, Fransa adresine kayıtlı bulunmaktadır.

https://www.tarkett.com.tr web sitesi aşağıdaki kuruluş tarafından geliştirilmiştir:
Tarkett ofisleri1 1 Terrasse Bellini, Tour Initiale, 92919 Paris La Défense, Fransa adresine kayıtlı bulunmaktadır.
Theodo 48 Boulevard des Batignolles, 75017 Paris, Fransa adresine kayıtlı bulunmaktadır.

https://www.tarkett.com.tr web sitesi aşağıdaki server platform sağlayıcıdan hizmet almaktadır:
Amazon Web Services ofisleri P.O. Box 81226, Seattle, WA 98108-1226 adresine kayıtlı bulunmaktadır.

Tarkett websitesine erişiminiz ve kullanımınız ("Website") bu kullanım koşulları ("Kullanım Koşulları") ile idare edilmektedir. Websiteye erişerek, Websitede gezinerek ve Websiteyi kullanarak, Tarkett tarafından çeşitli zamanlarda yapılan değişikliklerle birlikte bu Kullanım Koşullarını okuduğunuzu, anladığınızı ve onayladığınızı kabul ediyorsunuz.

Tarkett Kullanım Koşullarında değişiklik yapmaya karar verdiğinde, güncellenmiş yeni bir versiyonunu Websitesinde yayınlayacaktır. Bu nedenle, bu Kullanım Koşullarını düzenli olarak gözden geçirmeye davet ediliyorsunuz.
 

Telif Hakkı

Websitesinin içeriği ve metinleri, markaları, logoları, fotoğrafları, videoları, sesleri, müziği, sayfa düzeni, tasarımları, know-how'u, teknolojileri, ürünleri ve prosesleri, ancak bunlarla sınırlı değildir, Tarkett veya bağlı şirketlerinin mülküdür ve sahiplerinin onayı ile kullanılabilir. Bu nedenle, bunlar Geçerli Kanunlar çerçevesinde mevcut telif hakları, ticari markalar, patentler ve tüm diğer fikri veya sınai mülkiyet haklarıyla korunmaktadır.

Websitesinde yer alan hiçbir şey, Websitesinin içeriğini kullanmak için bir lisans veya hak verdiği şeklinde yorumlanmayacaktır.
 

Web Sitesi Kullanımı

Website içeriğini sadece kişisel, ticari olmayan kullanım için indirebilir, görüntüleyebilir veya yazdırabilirsiniz. Kopyasını aldığınız veya indirdiğiniz herhangi bir bilgi veya materyalin tüm telif hakkı veya sair müseccel hak bildirimlerini muhafaza etmeyi kabul ediyorsunuz. Website içeriğinin herhangi bir araçla, kısmen veya tamamen çoğaltılması, değiştirilmesi, iletilmesi, dağıtılması veya yayınlanması dahil herhangi bir diğer kullanım, Tarkett'in ön yazılı onayı olmadığı sürece kesinlikle yasaktır.
 

Kişisel Bilgi

İnternet üzerinden Websitesine gönderebileceğiniz herhangi bir kişiye ait şahsi bilgiler gizlilik politikamıza göre korunmakta ve işlenmektedir. Tarkett, böyle şahsi bilgileri Tarkett'e sağlamadan önce sizi Veri koruma politikasını okumaya davet etmektedir.
 

Üçüncü taraf linkler veya materyaller

Size gelişmiş bir içerik sunmak amacıyla, Website Tarkett tarafından işletilmeyen veya kontrol edilmeyen üçüncü taraflara ait diğer websitelerine veya materyallere internet linkleri içerebilir. Tarkett, bu websitelerin veya materyallerin içeriğinden veya bu websitelerin gerçekleştirdiği kişisel veri toplama veya gönderimi, çerez kurulumu veya herhangi bir diğer işlemden sorumlu değildir. Tarkett, bunların içeriği, yasalara uygunluğu, doğruluğu veya işlevleriyle ilgili olarak herhangi bir sorumluluk veya yükümlülüğü kabul etmemektedir.
 

Erişim kodları yönetimi

Website tarafından sağlanan bazı hizmetler, Website yöneticisi tarafından verilen bir erişim kodu ve/veya şifre gerektirebilir. Bu kodlar ve şifreler son derece gizli ve kişisel olup devredilemezdir. Bunların yönetim, korunması ve kullanımlarının sonuçlarından şahsen siz sorumlusunuz. Bu kodları veya şifreleri korumak ve gizli tutmak için tüm gerekli önlemleri almalısınız. Tarkett, erişim kodları ve/veya şifrelerin herhangi bir dolandırıcılık işleminde kullanımdan sorumlu değildir.
 

Garanti Reddi

Tarkett'in Websitedeki tüm bilgilerin doğruluğunu sağlamaya çaba göstermesine rağmen, bunlar hatalar veya yazım hataları içerebilir. Tarkett, Websitelerin doğruluğu, güvenirliği, eksiksizliği veya zamanındalığı veya Website kullanılarak elde edilen sonuçlarla ilgili olarak herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır. Website ve içerdiği materyallerin kullanımıyla ilgili riskler size aittir.

TARKETT, WEBSİTENİN HATASIZ ÇALIŞACAĞINI VEYA WEBSİTE VE SUNUCULARINDA BİLGİSAYAR VİRÜSLERİ VEYA SAİR ZARARLI MATERYALLERİN BULUNMAYACAĞINI GARANTİ ETMEMEKTEDİR. WEBSİTEYİ KULLANMANIZ SONUCUNDA EKİPMAN VEYA VERİLERİN DEĞİŞTİRİLMESİ VEYA SERVİSE VERİLMESİ İHTİYACI ORTAYA ÇIKMASI HALİNDE, TARKET BÖYLE MALİYETLERDEN SORUMLU OLMAYACAKTIR.

BU WEBSİTESİ NİTELİĞİ NE OLURSA OLSUN HERHANGİ BİR GARANTİ OLMAKSIZIN "OLDUĞU GİBİ" ESASINDA SAĞLANMAKTADIR. TARKETT VE TEDARİKÇİLERİ, KANUNLARIN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ KAPSAMDA, SATILABİLİRLİK GARANTİSİ, ÜÇÜNCÜ TARAF HAKLARININ İHLAL EDİLMEMESİ VE BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK GARANTİSİ DAHİL HER TÜRLÜ GARANTİYİ REDDETMEKTEDİR. TARKETT VE TEDARİKÇİLERİ, MATERYAL, HİZMETLER, YAZILIM METNİ, GRAFİKLER VE LİNKLERİN DOĞRULUĞU, GÜVENİRLİĞİ, EKSİKSİZLİĞİ VEYA ZAMANINDALIĞIYLA İLGİLİ HERHANGİ BİR GARANTİ VERMEMEKTEDİR.

BAZI YARGI MERCİLERİ BELİRLİ GARANTİ SINIRLAMALARINA İZİN VERMEMEKTEDİR, BU NEDENLE YUKARIDAKİ MUAFİYETLERDEN BAZILARI SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR.

Tarkett tarafından veya Website kullanımı sırasında sağlanan yazılı veya sözlü her türlü tavsiye ve bilgi, işbu Kullanım Şartlarında açık bir şekilde sağlanmayan herhangi bir garantiye sebebiyet vermeyecektir.
 

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Website erişim, kullanım ve gezinti riskleri size aittir..

GEÇERLİ KANUNLAR VE YÖNETMELİKLERİN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ ÖLÇÜDE, TARKETT, HERHANGİ BİR BAĞLI ŞİRKETİ VEYA WEBSİTENİN OLUŞTURULMASI, GELİŞTİRİLMESİ VEYA SUNULMASINDA GÖREV ALAN HERHANGİ BİR DİĞER TARAFIN, İSTER GARANTİ, SÖZLEŞME, HAKSIZ FİİL VEYA İSTERSE HERHANGİ BİR DİĞER HUKUK TEORİSİNE DAYANSIN, WEBSİTE VEYA İÇERİĞİNE ERİŞİMİNİZDEN, KULLANIMINIZDAN VEYA KULLANAMAMIZDAN DOĞABİLECEK NİTELİĞİ NE OLURSA OLSUN HERHANGİ BİR DOĞRUDAN VEYA DOLAYLI, ARIZİ VEYA CEZAİ ZARARLAR, İTİBAR ZEDELENMESİ, MALİYET, ZARARLAR, CİRO VEYA KAR KAYBI VEYA YÜKÜMLÜLÜKLERDEN (BÖYLE BİR ZARARIN TARKETT TARAFINDAN BİLİNMESİ VEYA BİLİNEBİLECEK OLMASI DAHİL) DOLAYI YÜKÜMLÜ TUTULAMAYACAĞINI KABUL VE İDRAK EDİYORSUNUZ.

WEB SİTESİ KULLANIMI SIRASINDA İNDİRİLEN TÜM MATERYALLERİN SORUMLULUĞU TARAFINIZA AİTTİR. Tarkett, web sitesine ulaşım, gezinme, program indirme sırasında kişisel bilgisayarınıza veya diğer elektronik aletlerinize zarar verebilecek bir virüs ile ilgili sorumluluk kabul etmemektedir. Tarkett, web sitesinde sunulan uygulama ve hizmetleri durdurma, kaldırma veya değiştirme hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda Tarkett, bu hizmet veya uygulamaya ulaşılamamasından kaynaklanan zararlarla ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.
 

Kullanıcı tarafından verilen bilgiler

Tarkett, Website ve ürünlerle ilgili olarak ilettiğiniz düşüncelerinizden dolayı memnuniyet duyar. Ancak, tarafımıza yaratıcı öneriler, fikirler, notlar, çizimler, konseptler, buluşlar veya diğer bilgileri (birlikte "Bilgiler") göndermeniz halinde, Bilgiler Tarkett'in mülkü olarak kabul edilebilecek ve kalacaktır. Genel olarak, Websiteye göndermiş olduğunuz veya İnternet üzerinden Tarkett'e iletmiş olduğunuz bilgiler, gizli olmayan bilgi olarak kabul edilecek ve değerlendirilecektir. Belirli Web sayfalarının Tarkett tarafından gizli olarak değerlendirilecek bilgilerin gönderilmesine izin vermesi halinde, bu durum bu sayfalarda açık bir şekilde belirtilecektir. Yukarıdaki hususları sınırlandırmaksızın, herhangi bir Bilginin Tarkett'e iletilmesiyle, dünya çapında böyle her türlü Bilgiyle ilgili tüm hakları Tarkett'e devrediyorsunuz ve Tarkett bu haklara münhasıran sahip olacaktır ve size herhangi bir ücret ödemeden böyle Bilgileri kısıtlamasız olarak, ticari veya başka türlü herhangi bir amaçla kullanma hakkına sahip olacaktır.

Bu Websitesinin bir kullanıcısı olarak, kendi yazışmalarınızdan sorumlusunuz ve bunların yayınlanmasının sonuçlarından sorumlusunuz. Bilgileri ileterek, iletilen materyal/içeriğin sahibi olduğunuzu, bunların gizli, ticari bilgi, onur kırıcı olmadığını ve Tarkett'in kullanımının herhangi bir üçüncü taraf hakkını ihlal etmeyeceğini garanti ediyorsunuz.

Tarkett, işbu şartlar ve kanunu ihlal eden kullanıcıları Websitesinden uzaklaştırma ve ileride erişimlerini engelleme hakkını ve Websitesinden herhangi bir yazışmayı kaldırma hakkını saklı tutmaktadır.
 

Muhtelif Konular

  • Kullanım Şartları, Website ve içeriğine erişim ve kullanımıyla ilişkili olarak Tarkett ile sizin aranızdaki tüm sözleşmeyi kapsamaktadır. Başta herhangi bir ürün alımıyla ilgili olarak Tarkett tarafından düzenlenen ve sizinle olan ilişkileri idare eden herhangi bir diğer hüküm ve şart, Kullanım Şartlarını da idare edecektir.
  • Herhangi bir hükmün yargılama yetkisine sahip herhangi bir mahkeme veya kanun tarafında geçersiz bulunması halinde, bu hükmün geçersizliği, işbu Kullanım Şartlarının kalan hükümlerinin geçersizliğini etkilemeyecek ve tam olarak yürürlükte kalacaktır.
  • Muhtelif ve çelişkili durumlarda ilgili davalar, Türkiye mahkemeleri tarafından yürütülecektir.
  • Kullanım koşulları ile ilgili bir sorunuz var ise aşağıdaki adrese başvurabilirsiniz:
    verigizliligi@tarkett.com

   

Telif hakkına sahip fotoğraglar: © Alexander van Berge